Hakkımızda


Odoo • Metin ve Resim
Global ve Mükemmel Hizmet Anlayışı

Mükemmel müşteri hizmetinin özünün, geri dönmenizi isteyen canayakın ve yardımsever bir deneyimden kaynaklandığına inanıyoruz. Hızlı ve uygun maliyetli teslimat yöntemlerimiz ile birlikte global ürün ağı ve iletişimde olduğumuz firmalara en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir.

Tek Noktadan Tedarik

Endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılamak için 1.000’den fazla ürün sunmaktayız. Tüm taleplerinizi ve gerekli spesifikasyonları karşıladığından emin oluruz. Tek bir çatı altındaki birden fazla marka sunarak ürünün seçiminde daha geniş bir ürün yelpazesi ile partnerlerimize yardımcı olmaktayız..

Teknik Uzmanlık

En iyi hizmeti sunabilmek için önde gelen üreticilerle stratejik ilişkiler geliştirdik. Çeşitli kimyasallardan, komponentlere ve özel uygulamalarınız için doğru ürünlere kadar ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin doğruluğundan ve teknik gereksinimleri karşıladığından emin olacağız.

MABAYCO, havacılık ve endüstriyel alanda kimyasalların, komponent ve yedek parçaların satış ve pazarlama hizmetini yürütmektedir. Yerli ve yabancı partnerlerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri sayesinde geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Birçok ürün grubunu tek tedarikçiden doğrudan, düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde temin edebilme şansını sunuyoruz. Son yıllarda, müşterilerimizin sürekli değişen ve gittikçe büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi çözümler üretmek ve her zaman güvenilir bir ortak aradıklarında müşterilerimizin ilk tercihi olmak için kendimizi geliştirmekteyiz. MABAYCO, olarak sadece Türkiye sınırları içerisinde değil jeopolitik konumumuzun verdiği avantaj sayesinde Balkan ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetler gibi birçok farklı yerde de ürün ve hizmetlerimizi sağlayabilmekteyiz.

Ekibimizle Tanışın


Yönetim Ekibi

Team Image 01

Mehmet Ali BAŞARAN

GEnel Müdür
Team Image 02

Bora DOYUM

tedarik zinciri müdür
Team Image 03

Osman Eray ATAK

teknik müdür
Team Image 03

Onur ÜÇKALELER

kalite müdürü

Lojistik ve İdari İşler Ekibi

Team Image 01

Cansu Duygu TAŞKIN

Lojistik yöneticisi
Team Image 02

Çağlar ULUÇAY

satınalma uzmanı
Team Image 03

Sibel DURMUŞ

Mali ve idari işler yöneticisi
Team Image 03

Yiğit BONCUK

ACCOUNTING SPECIALIST
Team Image 03

Bensu ÇAĞLAYAN

ACCOUNTING SPECIALIST

Satış Ekibi

Team Image 01

Y. Can HACIALİOĞLU

İş geliştirme müdürü
Team Image 03

Menderes KARAKAFA

satış ve satınalma uzmanı
Team Image 03

Emre ÖZKURT

satış sorumlusu
Team Image 02

Talha Efe AY

satış sorumlusu

Depo Operasyon Ekibi

Team Image 01

Fatih ZELYURT

teknik depo müdürü
Team Image 02

Onur AYRIK

teknik depo şefi
Team Image 03

Enes ÖZKILIÇ

teknik depo sorumlusu
Team Image 03

Volkan ŞİMŞEK

TEKNİK DEPO SORUMLUSU